Utbildningsort

Halmstad

Linn Jeppsson, ägare till Look by Linn & Huvudlärare 

Kontakt: 070-6975976 / 035-212160  linn@lookbylinn.se
Lash Lift:    9/12 

Privatkurs enligt överrenskommelse!

 

Nathalie Saadenhjelm
cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift & Bryn
kontakt: 070-7357590 035-212160     nathalie@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist: 4-7/1  18-21/3   13-16/5
Grundutbildning Volym:  5-6/1   19-20/3   14-15/5
Grundutbildning Brynstylist – Trådning – Brow Lift  
  12/12   16/1   19/2    12/3   23/4    8/5   
Lash Lift:     17/1    13/3   9/5  
Trådning: 12/12   16/1   19/2   12/3  23/4  8/5

 

Borlänge

Katta Waahler, cert. lärare i Fransförlängning och Lash Lift

Kontakt: tel  070-7109663  katta@lookbylinn.se  www.studio19dalarna.se

 

Gotland

Therese Gazelius  
cert. lärare i Fransförlängning
Kontakt: tel 070-455 0573    therese@lookbylinn.se

 

Göteborg

Nina Moradi
cert. lärare i Fransförlängning & Lash Lift 
Kontakt: nina@lookbylinn.se

 

Kalmar

Josefine Persson
cert. lärare i Fransförlängning & Lash Lift
Kontakt: 073-399 67 58    josefine.p@lookbylinn.se

 

Ljungby

Cecilia Reck-Christensen, cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift & Bryn
Kontakt: tel 073-8214928   Cecilia@lookbylinn.se

 

 

Luleå

Jenny Pasma, cert. lärare i Fransförlängning och Lash Lift
Kontakt: tel 070-6527889  jenny@lookbylinn.se

 

 

Lund

Louise Jigman, cert. lärare i Fransförlängning & Lash Lift

Kontakt: tel 073-507 60 11 louise@lookbylinn.se

 

 

Stockholm

Jasmine Råland, cert. lärare i Fransförlängning och Lash Lift

Kontakt: tel 073-5074115  jasmine@lookbylinn.se   www.studiofab.se

 

 

Strömstad

Alexandra Sandberg cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift, Bryn

Kontakt: alexandra@lookbylinn.se

 

 

Sundsvall

Cicci Backlund, cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift, Bryn & huvudlärare i Hårförlängning

Kontakt: tel 070-8354014   cicci@lookbylinn.se   www.ciccisbeautybox.se

 

Söderhamn

Emelie Magnussonn  cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift och Bryn
Kontakt: tel 070-2422846   emelie@lookbylinn.se   www.twinkleab.se

Grundutbildning Fransstylist:    1-4/3 -2021   27-30/9 -2021
Grundutbildning Brynstylist:  21/1  7/4  30/6  25/8  24/11
Trådning: 21/1  7/4  30/6  25/8  24/11
Lash Lift: 25/2  26/5  28/7  27/10

 

Töreboda

Patricia Rudell  cert. lärare i Lash Lift och Bryn
Kontakt: tel 073-8106431 patricia@lookbylinn.se

 

Västerås

Susanna Soriano, cert. lärare i Fransförlängning & Lash Lift
Kontakt:  tel 070-5826009  susanna@lookbylinn.se

 

 

Östersund

Moa Adnan Sved, cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift & Bryn 

Kontakt: tel 070-5247078  moa@lookbylinn.se

 

 

Örebro-Nora

Katta Waahler, cert. lärare i Fransförlängning och Lash Lift

Kontakt: tel  070-7109663  katta@lookbylinn.se  www.studio19dalarna.se

 

%d bloggare gillar detta: