Utbildningsort

Halmstad

Linn Bergström, ägare till Look by Linn & Huvudlärare 
Kontakt: 070-6975976   linn@lookbylinn.se

Lash lift: 28/9   26/10
Brow lift: 7/10   4/11
Kombo Lash & Brow lift: 23/9 
Privatkurs enligt överrenskommelse! 

 

Nathalie Saadenhjelm  cert. lärare
kontakt: 070-7357590    nathalie@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist:   11/9  15/11
Grundutbildning Volym:  12-13/9   16-17/11  
Grundutbildning Brynstylist
Trådning

 

Borlänge

Katta Waahler, cert. lärare 
Kontakt: tel  070-7109663  katta@lookbylinn.se 

 

Gotland

Therese Gazelius  cert. lärare 
Kontakt: tel 070-455 0573    therese@lookbylinn.se

 

Göteborg

Nina Moradi  cert. lärare 
Kontakt: nina@lookbylinn.se

 

Kalmar

Josefine Persson cert. lärare 
Kontakt: 073-399 67 58    josefine.p@lookbylinn.se

 

Ljungby

Cecilia Reck-Christensen cert. lärare 
Kontakt: tel 073-8214928   Cecilia@lookbylinn.se

 

 

Luleå

Jenny Pasma cert. lärare 
Kontakt: tel 070-6527889  jenny@lookbylinn.se

 

Lund

Louise Jigman cert. lärare 
Kontakt: tel 073-507 60 11  louise@lookbylinn.se

 

Stockholm

Jasmine Råland, cert. lärare 
Kontakt: tel 073-5074115  jasmine@lookbylinn.se   www.studiofab.se

 

 

Strömstad

Alexandra Sandberg cert. lärare 
Kontakt: tel 073-7894226  alexandra@lookbylinn.se

 

Sundsvall

Cicci Backlund cert. lärare 
Kontakt: tel 070-8354014   cicci@lookbylinn.se   www.ciccisbeautybox.se

 

Söderhamn

Emelie Magnussonn  cert. lärare 
Kontakt: tel 070-2422846   emelie@lookbylinn.se   www.twinkleab.se

Grundutbildning Fransstylist:    27-30/9 
Grundutbildning Brynstylist:  
 24/11
Trådning:
24/11
Lash Lift:
27/10

 

Östersund

Moa Adnan Sved cert. lärare 
Kontakt: tel 070-5247078 moa@lookbylinn.se                        

 

Örebro-Nora

Katta Waahler cert. lärare 

Kontakt: tel  070-7109663  katta@lookbylinn.se  www.studio19dalarna.se

 

%d bloggare gillar detta: