Utbildningsort

Halmstad

Linn Jeppsson, ägare till Look by Linn & Huvudlärare 
Kontakt: 070-6975976 / 035-212160  linn@lookbylinn.se

Lashlift:    15/4  9/5  10/6  
Browlift: 13/4
Kombo Lash & Browlift: 24/3   22/4
Privatkurs enligt överrenskommelse!

 

Nathalie Saadenhjelm  cert. lärare
kontakt: 070-7357590 035-212160     nathalie@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist: 18-21/3   13-16/5
Grundutbildning Volym:   19-20/3   14-15/5
Grundutbildning Brynstylist – Trådning – Browlift  
   23/4    8/5   

Trådning:    23/4  8/5

 

Borlänge

Katta Waahler, cert. lärare 
Kontakt: tel  070-7109663  katta@lookbylinn.se www.studio19dalarna.se

 

Gotland

Therese Gazelius  cert. lärare 
Kontakt: tel 070-455 0573    therese@lookbylinn.se

 

Göteborg

Nina Moradi  cert. lärare 
Kontakt: nina@lookbylinn.se

 

Kalmar

Josefine Persson cert. lärare 
Kontakt: 073-399 67 58    josefine.p@lookbylinn.se

 

Ljungby

Cecilia Reck-Christensen, cert. lärare 
Kontakt: tel 073-8214928   Cecilia@lookbylinn.se

Lashlift:  17/4
Lash & Browlift: 10/4

 

 

Luleå

Jenny Pasma, cert. lärare 
Kontakt: tel 070-6527889  jenny@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist: 22-25/3 
Kombo Lashlift & Browlift: 18/3

 

Lund

Louise Jigman, cert. lärare 
Kontakt: tel 073-507 60 11  louise@lookbylinn.se

 

Stockholm

Jasmine Råland, cert. lärare 
Kontakt: tel 073-5074115  jasmine@lookbylinn.se   www.studiofab.se

 

 

Strömstad

Alexandra Sandberg cert. lärare 
Kontakt: alexandra@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist:   14-17/4 5-8/5
Grundutbildning Brynsstylist:   26/5
Trådning: 26/5
Brow Lift:  26/5
Lash Lift:  27/5
Kombo Lash & Browlift:   6/4  

 

Sundsvall

Cicci Backlund, cert. lärare 
Kontakt: tel 070-8354014   cicci@lookbylinn.se   www.ciccisbeautybox.se

Grundutbildning brynstylist: 14/4    26/5
Browlift: 14/4  26/5
Lashlift: 15/4  27/5

 

Söderhamn

Emelie Magnussonn  cert. lärare 
Kontakt: tel 070-2422846   emelie@lookbylinn.se   www.twinkleab.se

Grundutbildning Fransstylist:    27-30/9 
Grundutbildning Brynstylist: 7/4  30/6  25/8  24/11
Trådning:7/4  30/6  25/8  24/11
Lash Lift:  26/5  28/7  27/10

 

Töreboda

Patricia Rudell  cert. lärare 
Kontakt: tel 073-8106431 patricia@lookbylinn.se

 

Västerås

Susanna Soriano, cert. lärare 
Kontakt:  tel 070-5826009  susanna@lookbylinn.se

 

Östersund

Moa Adnan Sved, cert. lärare 
Kontakt: tel 070-5247078 moa@lookbylinn.se

 

Örebro-Nora

Katta Waahler, cert. lärare 

Kontakt: tel  070-7109663  katta@lookbylinn.se  www.studio19dalarna.se

 

%d bloggare gillar detta: