Utbildningsort

Halmstad

Linn Jeppsson, ägare till Look by Linn & Huvudlärare 
Kontakt: 070-6975976 / 035-212160  linn@lookbylinn.se

Browlift: 27/1 
Privatkurs enligt överrenskommelse!

 

Nathalie Saadenhjelm  cert. lärare
kontakt: 070-7357590 035-212160     nathalie@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist: 4-7/2  18-21/3   13-16/5
Grundutbildning Volym:  5-6/2   19-20/3   14-15/5
Grundutbildning Brynstylist – Trådning – Browlift  
 19/2    12/3   23/4    8/5   
Lashlift:      13/3   9/5  
Trådning:   19/2   12/3  23/4  8/5

 

Borlänge

Katta Waahler, cert. lärare 
Kontakt: tel  070-7109663  katta@lookbylinn.se www.studio19dalarna.se

 

Gotland

Therese Gazelius  cert. lärare 
Kontakt: tel 070-455 0573    therese@lookbylinn.se

 

Göteborg

Nina Moradi  cert. lärare 
Kontakt: nina@lookbylinn.se

 

Kalmar

Josefine Persson cert. lärare 
Kontakt: 073-399 67 58    josefine.p@lookbylinn.se

 

Ljungby

Cecilia Reck-Christensen, cert. lärare 
Kontakt: tel 073-8214928   Cecilia@lookbylinn.se

Lashlift: 23/1  20/2  13/3  17/4
Browlift: 30/1  27/2  14/3 10/4

 

 

Luleå

Jenny Pasma, cert. lärare 
Kontakt: tel 070-6527889  jenny@lookbylinn.se

Grundutbildning Brynstylist: 18/1  
Kombo Lashlift & Browlift: 19/1

 

Lund

Louise Jigman, cert. lärare 
Kontakt: tel 073-507 60 11  louise@lookbylinn.se

 

Stockholm

Jasmine Råland, cert. lärare 
Kontakt: tel 073-5074115  jasmine@lookbylinn.se   www.studiofab.se

 

 

Strömstad

Alexandra Sandberg cert. lärare 
Kontakt: alexandra@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist: 3-6/2    5-8/5
Grundutbildning Brynsstylist: 20/1   10/3   26/5
Trådning: 20/1   10/3   26/5
Brow Lift: 20/1   10/3   26/5
Lash Lift: 21/1   11/3   27/5
Kombo Lash & Browlift: 14/1   10/2   6/4  

 

Sundsvall

Cicci Backlund, cert. lärare 
Kontakt: tel 070-8354014   cicci@lookbylinn.se   www.ciccisbeautybox.se

Browlift: 9/2
Lashlift: 10/2

 

Söderhamn

Emelie Magnussonn  cert. lärare 
Kontakt: tel 070-2422846   emelie@lookbylinn.se   www.twinkleab.se

Grundutbildning Fransstylist:    1-4/3    27-30/9 
Grundutbildning Brynstylist:  21/1  7/4  30/6  25/8  24/11
Trådning: 21/1  7/4  30/6  25/8  24/11
Lash Lift: 25/2  26/5  28/7  27/10

 

Töreboda

Patricia Rudell  cert. lärare 
Kontakt: tel 073-8106431 patricia@lookbylinn.se

 

Västerås

Susanna Soriano, cert. lärare 
Kontakt:  tel 070-5826009  susanna@lookbylinn.se

 

Östersund

Moa Adnan Sved, cert. lärare 
Kontakt: tel 070-5247078 moa@lookbylinn.se

 

Örebro-Nora

Katta Waahler, cert. lärare 

Kontakt: tel  070-7109663  katta@lookbylinn.se  www.studio19dalarna.se

 

%d bloggare gillar detta: