Utbildningsort

Halmstad

Linn Jeppsson, ägare till Look by Linn & Huvudlärare i Fransförlängning.

Kontakt: 070-6975976 / 035-212160  linn@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist:
8-11/4        10-13/6        26-29/8
Grundutbildning Volymfransar:
20-21/5       7-8/8
Avancerad Volym:
16/5    13/8
Mega Volym:
25/4   4/9
Lash Lift:
14/5     18/6      15/8
Grundutbildning Brynsstylist:
17/5

Privatkurs enligt överrenskommelse!

Borlänge

Katta Waahler, cert. lärare i Fransförlängning och Lash Lift

Kontakt: tel  070-7109663  katta@lookbylinn.se  www.studio19dalarna.se

Grundutbildning Fransstylist:
16-19/5

Göteborg

Nina Moradi

Kontakt: nina@lookbylinn.se

Grundutbildning Volymfransar:
19-20/4

Kalmar

Josefine Persson

Kontakt: 073-399 67 58    josefine.p@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist:
9-12/5      13-16/6        1-4/7
Grundutbildning Volymfransar:
3-4/6   16-17/7     8-9/8

Karlstad

Elin Mattsson, cert. lärare i Fransförlängning
Kontakt: 072-398 16 69   elin@lookbylinn.se

Lungby


Cecilia Reck-Christensen, cert. lärare i Fransförlängning

Kontakt:    Cecilia@lookbylinn.se

Luleå

Jenny Pasma, cert. lärare i Fransförlängning och Lash Lift
Kontakt: tel 070-6527889  jenny@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist:
24-27/6   22-25/7   19-22/8
Mega Volym:
4/7
Avancerad Volym:
23/4    6/8
Brynutbildning:
5/6
Trådning:
27/5

Lund

Louise Jigman, cert. lärare i Fransförlängning

Kontakt: tel 073-507 60 11  louise@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist:
25-28/4    29/8-1/9     17-20/10
Grundutbildning Volymfransar:
17-18/5    27-28/9

Skövde

Carmen Barkho, cert. lärare i Fransförlänging

Kontakt: tel 0727081814  carmen@lookbylinn.se   www.lookbylinnskovde.se

Grundutbildning Fransstylist:
13-16/5   10-13/6     19-22/8
Grundutbildning Volymfransar:
27-28/4     1-2/7     26-27/8
Grundutbildning Brynstylist:
20/5

Stockholm

Jasmine Råland, cert. lärare i Fransförlängning och Lash Lift

Kontakt: tel 073-5074115  jasmine@lookbylinn.se   www.studiofab.se

Sundsvall

Cicci Backlund, cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift & huvudlärare i Hårförlängning

Kontakt: tel 070-8354014   cicci@lookbylinn.se   www.ciccisbeautybox.se

Grundutbildning Fransstylist:
13-16/5  12-15/8
Grundutbildning Brynstylist:
13/6

Söderhamn

Emelie Magnussonn  cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift och Bryn
Kontakt: tel 070-2422846   emelie@lookbylinn.se   www.twinkleab.se

Grundutbildning Fransstylist:
26-29/7    22-25/8
Grundutbildning Brynsstylist:
17/5 i Halmstad

Uddevalla

Josefin Laszlo Lindström  cert. lärare i Fransförlängning

Kontakt: tel 070-4484140  josefin@lookbylinn.se   www.salongjosefin.se

Östersund

Agneta Eriksson, cert. lärare i Fransförlängning och Lash Lift
Kontakt: tel 073-8380250  agneta@lookbylinn.se   www.queenlashes.se

%d bloggare gillar detta: