Utbildningsort

Halmstad

Linn Jeppsson, ägare till Look by Linn & Huvudlärare 

Kontakt: 070-6975976 / 035-212160  linn@lookbylinn.se

Volume – next level:   
Brow Lift: 15/6

Privatkurs enligt överrenskommelse!

 

Nathalie Saadenhjelm
cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift & Bryn
kontakt: 070-7357590 035-212160     nathalie@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist: 8-11/6
Grundutbildning Volym:  9-10/6
Grundutbildning Brynstylist – Trådning – Brow Lift  
  18/5    24/6
Lash Lift:   19/5    23/6

 

Borlänge

Katta Waahler, cert. lärare i Fransförlängning och Lash Lift

Kontakt: tel  070-7109663  katta@lookbylinn.se  www.studio19dalarna.se

Grundutbildning Fransstylist:   14-17/5
Grundutbildning Volym: 30/5-1/6
Grundutbildning Brynstylist:   31/5
Lash Lift;   21/5

 

Gotland

Therese Gazelius  cert. lärare i Fransförlängning

Kontakt: tel 070-455 0573    therese@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist:  

 

Göteborg

Nina Moradi
cert. lärare i Fransförlängning & Lash Lift 

Kontakt: nina@lookbylinn.se

 

Kalmar

Josefine Persson
cert. lärare i Fransförlängning & Lash Lift

Kontakt: 073-399 67 58    josefine.p@lookbylinn.se

 

 

Lungby

Cecilia Reck-Christensen, cert. lärare i Fransförlängning & lash Lift

Kontakt: tel 073-8214928   Cecilia@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist:  28-31/5
Volume – next level:   
Lash Lift: 15/5
Brow Lift:   15/5

 

Luleå

Jenny Pasma, cert. lärare i Fransförlängning och Lash Lift
Kontakt: tel 070-6527889  jenny@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist:   15-18/6
Lash Lift:
  
Grundutbildning Brynstylist:  28/5
Brow Lift:   

 

Lund

Louise Jigman, cert. lärare i Fransförlängning & Lash Lift

Kontakt: tel 073-507 60 11 louise@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist: 25-28/6     20-23/8
Grundutbildning Volymfransar:  26-27/6     21-22/8
Lash Lift:   17/5   13/6

 

Stockholm

Jasmine Råland, cert. lärare i Fransförlängning och Lash Lift

Kontakt: tel 073-5074115  jasmine@lookbylinn.se   www.studiofab.se

 

 

Strömstad

Alexandra Sandberg cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift, Bryn

Kontakt: alexandra@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist:   25-28/6
Grundutbildning i Volym:  
Grundutbildning Brynsstylist:  18/5
Lash Lift: 13/6

 

Sundsvall

Cicci Backlund, cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift, Bryn & huvudlärare i Hårförlängning

Kontakt: tel 070-8354014   cicci@lookbylinn.se   www.ciccisbeautybox.se

Grundutbildning Fransstylist:  
Volume – next level:  18/5
Grundutbildning Brynsstylist:
Brow Lift:   22/5
Lash Lift:  4/6

Söderhamn

Emelie Magnussonn  cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift och Bryn
Kontakt: tel 070-2422846   emelie@lookbylinn.se   www.twinkleab.se

Grundutbildning Fransstylist:  27-30/8

Grundutbildning Brynstylist:  23/5
Trådning: 23/5
Brow Lift: 23/5
Lash Lift: 13/6

 

Uddevalla

Josefin Laszlo Lindström  cert. lärare i Fransförlängning & Lash Lift

Kontakt: tel 070-4484140  josefin@lookbylinn.se   www.salongjosefin.se

Lash Lift:   

 

Västerås

Susanna Soriano, cert. lärare i Fransförlängning & Lash Lift
Kontakt:  tel 070-5826009  susanna@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist:  25-28/5  
3-6/8    23-28/11
Grundutbildning Volym: 6-7/7    26-27/10
Volume – next level:   22/6      28/9
Lash Lift:    14/5    9/7    17/9    12/11

privatkurs enligt överenskommelse

 

 

 

Östersund

Moa Adnan Sved, cert. lärare i Fransförlängning, Lash Lift & Bryn 

Kontakt: tel 070-5247078  moa@lookbylinn.se

Grundutbildning Fransstylist:   
Grundutbildning Volymfransar: 8-9/5
Lash Lift: 17/5
Brow Lift: 

 

Örebro-Nora

Katta Waahler, cert. lärare i Fransförlängning och Lash Lift

Kontakt: tel  070-7109663  katta@lookbylinn.se  www.studio19dalarna.se